Ilgtermiņa kredīts
Summa
Termiņš
Komisija
0.00 0.00
Ikmēneša maksājums
0.00 0.00
Atmaksas datums
Summa
0.00
GPL
0.00% 0.00%
Reģistrēties

Saprotama reģistrācijas gaita

Slaiderī atzīmē sev vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu. Lai turpinātu jānospiež poga: Reģistrēties
Aizpildi prasīto informāciju, izlasi līgumu un atzīmējot tos apstiprini. Lai mēs varētu izvērtēt Kredīta pieteikumu, jāveic 0,01 EUR maksājums no sava bankas konta, obligāti norādot PAREIZU maksājuma mērķi.
Tiklīdz saņemsim maksājumu, izvērtēsim Kredīta pieteikumu. Ar SMS sniegsim atbildi un nosūtīsim pieslēgšanās datus.
Vairāk

Kredīti neparedzētiem gadījumiem

Ātrais kredīts ir viena no labākajām finanšu iespējām brīžos, kad vajadzīga neliela naudas summa steidzamu maksājumu vai pirkumu veikšanai. Ātrie kredīti ir piemērots risinājums tādām situācijām, kad:
•nepieciešams segt steidzamus medicīnas izdevumus;
•aizkavējusies alga, bet kāds maksājums jāveic tieši šodien;
•rodas vajadzība apmaksāt iepriekš neparedzētus rēķinus.
Ne vienmēr dzīvē viss notiek tā, kā ieplānots, tāpēc ātrie kredīti internetā ir viena no iespējām, kā saņemt naudu brīdī, kad tas visvairāk ir nepieciešams.

Ātro kredītu veidi

Ātrie kredīti ir īslaicīgs naudas aizdevums, kas saņemams īsā laikā, un atšķirībā no kredīta saņemšanas bankā, nav nepieciešama ķīla vai galvojums. Ātrie kredīti tiek izmantoti īslaicīgu finansiālu problēmu risināšanai vai neparedzētiem izdevumiem (medicīnas izdevumi, komunālie maksājumi u.c.), bet šāda veida kredīti nedrīkst kļūt par regulāru ienākumu avotu. Ātrie kredīti – tas ir īstermiņa aizdevums ar iespēju īsā laikā (vidēji 15 min) saņemt nepieciešamo naudas summu un atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt atmaksas datumu.

Mēs piedāvājam šādus ātro kredītu veidus:
oSMS ātrais kredīts internetā – kredīta pieteikumu veic internetā mūsu mājas lapā, un lēmums par kredīta apstiprināšanu vai noraidīšanu tiek nosūtīts uz telefonu SMS veidā.
oĀtrais kredīts internetā bez ķīlas – aizdevums atbildīgiem cilvēkiem, kas var garantēt kredīta atmaksu noteiktajā termiņā saskaņā ar līguma nosacījumiem. Šāda veida kredīti tiek piešķirti cilvēkiem ar pastāvīgu darbavietu, atbilstošiem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi. Kredīta saņemšanai nav nepieciešama ķīla – nekustamais vai kustamais īpašums.

Citi piedāvāto kredītu veidi

Mūsu kompānija piedāvā izmantot citus kredītu veidus, kas ļaus jums ātri iegūt nepieciešamo finansējumu savu ieceru īstenošanai.
oPatēriņa kredīts – aizdevums situācijām, kad nepieciešama lielāka naudas summa konkrētam pirkumam vai pakalpojuma saņemšanai Patēriņa kredītu piešķir bez ķīlas, balstoties uz kredīta ņēmēja ikmēneša ienākumiem.
oIlgtermiņa kredīts – aizdevums, kur iespējams saņemt lielāku naudas summu dažādām vajadzībām un aizdevuma atmaksas termiņš ir līdz 24 mēnešiem. Ilgtermiņa kredīta atmaksas datumu nav iespējams pagarināt.
oAtkārtotais kredīts – ja iepriekšējais aizdevums atmaksāts savlaicīgi un klientam ir laba kredītvēsture, atkārtotu aizdevumu var saņemt vēl vienkāršāk un ar izdevīgākiem nosacījumiem (mazāka procentu likme, elastīgāks atmaksas termiņš u.c.)

Kredīta pieteikuma nosacījumi un pieteikuma izveide

Ātrie kredīti, kā arī citi mūsu piedāvātie kredīti ir ātri, vienkārši un saprotami noformējami internetā mūsu mājas lapā.

Nosacījumi kredīta saņēmējam:
ovecums no 21 – 65 gadiem;
opastāvīgā deklarētā dzīves vieta Latvijas Republikā;
okonts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums;
opastāvīgs oficiālu un regulāru ienākumu avots.

Kredīta pieteikuma izveidošana:
opiemērotākā aizdevuma veida, summas un atmaksas grafika izvēle;
okredīta pieteikuma formas aizpilde, norādot visus nepieciešamos datus;
ovienreizējās reģistrācijas maksas (0.01 EUR) pārskaitīšana klienta datu precizēšanas nolūkos.

Kredīta piešķiršanas kārtība

Pēc kredīta pieteikuma reģistrācijas un nosūtīšanas, neatkarīgi no tā, kāds kredīta aizdevums izvēlēts, notiek pieteikuma izvērtēšana.

Mēs vērtējam šādus nosacījumus:
oreģistrācijā ievadītās informācijas pareizība un korektums;
ovai bankas konta īpašnieks un kredītņēmējs ir viena un tā pati persona;
opotenciālā kredītņēmēja aktuālās parādsaistības un kredītvēsture;
oikmēneša ienākumi un to apjoms, aprēķinot starpību starp ienākumiem un izdevumiem.
Ņemot vērā, ka ātrie kredīti ir paaugstināta riska aizdevums, jāņem vērā, ka pieteikuma izvērtēšana nav formāls process. Mūsu uzdevums ir pārliecināties, ka nepastāv krāpniecības riski un kredīti tiek piešķirti pamatoti, balstoties uz garantētu to atmaksu.

Ātrie kredīti savu popularitāti ieguvuši, jo pieteikuma izskatīšana un lēmuma pieņemšana par kredīta piešķiršanu vai atteikšanu notiek 15 minūšu laikā. Atkarībā no banku sakritības (klienta un mūsu banka), nauda nonāks klienta kontā uzreiz pēc lēmuma pieņemšanas, bet, ja bankas ir atšķirīgas, transakcija var prasīt ilgāku laiku.

Pieteikumus pakalpojumam ātrie kredīti var iesniegt 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, bet pieteikumu izskatīšana un naudas pārskaitīšana notiek aizdevēja darba laikā – mūsu kompānija strādā darbdienās no plkst. 9 – 20, sestdienās un svētdienās no plkst. 11 – 16

Kredīta pagarināšana

Kredīti ir jāatmaksā laikus – tāds ir katra kredītņēmēja pienākums! Ja dažādu negaidītu problēmu dēļ tomēr rodas grūtības atmaksāt piešķirto aizdevumu un maksājumi tiek kavēti, mēs piedāvājam veikt aizdevuma restrukturizāciju, sadalot aizdevumu uz ilgāku termiņu.

Ignorējot atmaksas termiņus, aizdevums konkrētajam klientam tiks vērtēts kā negatīvs, šis fakts tiks atzīmēts mūsu datu bāzē un turpmāk ietekmēs klienta kredītvēsturi. Negatīva kredītvēsture var radīt situāciju, ka ātrie kredīti un cita veida kredīti šim cilvēkam vairs netiks piešķirti nedz bankās, nedz pie nebanku aizdevējiem.

Konsultācijas piemērotākā kredīta izvēlē

Piemērotākā aizdevuma izvēle nav vienkārša un bieži rada daudz jautājumu. Mēs piedāvājam profesionālas konsultācijas visa veida kredītu jautājumos, lai palīdzētu izprast, kurš aizdevums būs atbilstošākais konkrētā klienta vajadzībām, kā arī aicinām vērsties pie mums par ikvienu neskaidro jautājumu arī pēc kredīta piešķiršanas.

Piedāvājam konsultācijas uzņēmuma darba laikā:
opa telefonu, zvanot uz mobilo Nr. 28006636;
oizmantojot e-pastu: info@kredits365.lv;
oizmantojot tiešsaistes tērzēšanas formu mūsu mājas lapā, kas nodrošina anonimitāti.

Savlaicīgas konsultācijas var novērst negaidītas un nepatīkamas problēmas saistībā ar aizdevuma piešķiršanu un atmaksu nākotnē.

Svarīgi no likumdevēja puses

Latvijas Republikas likumdošanas akti, kas regulē kreditora un kredītņēmēja attiecības, kad tiek izvēlēti tādi finanšu pakalpojumi kā ātrie kredīti un kredīti.

oCivillikums
oPatērētāju tiesību aizsardzības likums
oMK noteikumi Nr. 1219 „Noteikumi par patērētāja kreditēšanu”
oMK noteikumi Nr.648 „Noteikumi par distances līgumu par finanšu pakalpojumu sniegšanu”

Mūsu kontakti

Juridiskā adrese
Rīga, Ūdens iela 12-122, LV-1007
Darba laiks
P. - Pk. 09:00 - 17:00
S. - Sv. Brīvs