Aizdevums - Aizdevumi internetā | Kredits365.lv

Aizdevums internetā – nepieciešama papildus nauda? Aizdevumi internetā ir Tava iespēja! Ienāc un saņem Ātro Aizdevumu fiziskai personai no Kredits365.lv

Aizdevums – izvēlies piemērotāko!

Dažādi aizdevumi mūsdienās ir labi zināms risinājums, ko izmanto liels skaits Latvijas iedzīvotāju. Pieaugot pieprasījumam, palielinājies arī piedāvājums, un ātrie aizdevumi šobrīd pieejami daudzveidīgā izvēlē. Kredītņēmējiem tas nozīmē plašākas aizņemšanās iespējas, jo salīdzinoši vienkārši var atrast konkrētajai situācijai piemērotāko risinājumu. Kādi ir populārākie aizdevumi internetā un kā izvēlēties piemērotāko? Par to raksta turpinājumā!

Ātrie īstermiņa aizdevumi internetā

Populārākais internetā pieejamais aizdevuma veids ir īstermiņa aizdevums. Tas parasti tiek izsniegts uz 30 dienām un pieejamās summas nepārsniedz dažus simtus eiro. Šāds variants noder, ja vajadzīga salīdzinoši neliela naudas summa, piemēram, nedaudz pietrūkst līdz algai vai steidzami jāapmaksā kāds rēķins.

Šāds ātrais aizdevums pieejams pie lielākās daļas aizdevēju, tādēļ pirms tam ieteicams izvērtēt vairākas iespējas, lai atrastu piemērotāko variantu. Īpašu uzmanību jāpievērš:

  1. Pieejamai naudas summai – visbiežāk maksimālā aizdevuma summa nepārsniedz dažus simtus, turklāt jāņem vērā, ka, aizņemoties pirmo reizi, pieejamais kredītlimits var būt mazāks, kā aizņemoties atkārtoti. Dažādi aizdevēji piedāvā atšķirīgas kredīta summas, tādēļ, pirms aizņemies, pārliecinies, ka varēsi saņemt tik, cik Tev nepieciešams;
  2. Procentu likmei – būtisks faktors, noformējot jebkuru kredītu, ir procentu likme. Tas ir galvenais rādītājs, kas norāda, kādas būs kopējās aizdevuma izmaksas. Kas attiecas uz īstermiņa kredītiem, daļa aizdevēju piedāvā pirmo kredītu bez komisijas maksas – šāds bezprocentu aizdevums interneta pēc noteiktā termiņa beigām ļauj atmaksāt tikai kredīta pamatsummu. Aizņemoties atkārtoti, gan jārēķinās ar procentu maksu, tādēļ, pirms piesakies aizdevumam, noteikti uzzini, kāda ir procentu likme, īpaši, ja plāno aizņemties atkārtoti;
  3. Papildu iespējām – tāpat jāiepazīstas arī ar papildu iespējām, piemēram, lojalitātes programmām, opciju nepieciešamības gadījumā pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu u.c.
  4. Īstermiņa aizdevumi internetā ir salīdzinoši ātra un ērta iespēja, kā atrisināt īslaicīgus finansiālos izaicinājumus – turklāt tie pieejami bez ķīlas un galvojuma.

Patēriņa kredīti

Situācijās, kad nepieciešama lielāka naudas summa uz garāku laika posmu, noderēt var patēriņa kredīts. Šāda tipa ātrais aizdevums internetā dod iespēju aizņemties pat dažus tūkstošus eiro un atmaksu veikt ilgākā laika posmā – saskaņā ar iepriekš noteiktu kredīta atmaksas grafiku.

Noformējot patēriņa kredītu, jāņem vērā, ka:

  1. Pieejamās aizdevuma summas ir lielākas, taču tām tiek piemērotas procentu likmes; Atkarībā no summas un atmaksas termiņa tiek aprēķināts ikmēneša maksājums – pirms aizņemies, pārliecinies, ka to spēj samērot ar saviem ienākumiem;
  2. Tava maksātspēja ir atbilstoša un esi izvērtējis arī visus riskus, kas saistīti ar ilgtermiņa kredītsaistībām;
  3. Pirmajā aizņemšanās reizē pieejamā summa var būt mazāka, kā noformējot aizdevumu atkārtoti

Būtiski, ka patēriņa kredīti tiek izsniegti bez ķīlas un galvojuma – kā galvenais nodrošinājums kalpo aizņēmēja maksātspēja.

Ātrie aizdevumi internetā uz ilgāku laika posmu ļauj īstenot lielākas ieceres, turklāt pieejami diezgan lielā izvēlē. Pirms aizņemies, izvērtē vairākas iespējas, lai izvēlētos savai situācijai piemērotāko.

Kredītlīnija

Kredītņēmējiem pieejami ne vien interneta kredīti, bet arī kredītlīnija. Tas ir salīdzinoši jauns kredīta veids, ko piedāvā nu jau vairāki nebanku aizdevēji. Būtībā kredītlīnija ir ātrs naudas aizdevums internetā, taču tas paredz aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros. Noformējot pieteikumu, kredītņēmējs norāda vēlamo kredītlimitu. Jāņem vērā, ka tā apmērs var mainīties pēc aizdevuma izskatīšanas, jo šajā aspektā tiek ņemta vērā maksātspēja. Kad kredītlimits apstiprināts, tā ietvaros var aizņemties tik reižu, cik nepieciešams. Tas nozīmē, ka visu summu var arī neizņemt uzreiz. Šāda iespēja noderīga, ja nav skaidri zināms, kāda summa ilgtermiņa projektam (piemēram, mājokļa labiekārtošanai) būs nepieciešama vai arī ir vajadzība pēc kāda drošības risinājuma krīzes situācijās. Te jāpiebilst, ka maksājumi jāveic tikai par kredītlimita ietvaros izmantoto summu. Kas būtiski – ar katru apmaksāto rēķinu pieejamais kredītlimits atjaunojas.

Kredītlīnija ir kā virtuālā kredītkarte, turklāt, tāpat kā abi pārējie aizdevumi internetā, tā pieejama bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Kas nepieciešams, lai saņemtu kredītu?

Neatkarīgi no tā, kādu kredīta veidu izvēlēsies, ņem vērā, ka aizdevumi tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar:

  1. Pozitīvu kredītvēsturi;
  2. Atbilstošu ienākumu līmeni

Izskatot pieteikumus, aizdevēji ņem vērā arī pretendenta vecumu, tāpēc pirms tam pārliecinies, ka atbilsti tā vecuma ierobežojumam.

Kad esi pārliecinājies, ka atbilsti visām prasībām, vari pieteikties aizdevumam, aizpildot pieteikumu kredītdevēja mājas lapā. Ja to iesniegsi aizdevēja darba laika ietvaros, atbildi saņemsi dažu minūšu laikā.

Ko vēl ņemt vērā?

Kā redzams, aizdevumi fiziskām personām pieejami daudzveidīgā izvēlē - atliek vien izvēlēties piemērotāko risinājumu. To darot gan jāpatur prātā, ka ikviens kredīts ir atbildība, tādēļ aizņemies tikai tad, ja tas patiešām vajadzīgs un esi drošs par savu maksātspēju. Atceries, ka atrs aizdevums paredzēts neparedzētu un steidzamu situāciju risināšanai, tādēļ neaizņemies vairāk, kā nepieciešams!