Valentīndienas romantiskais piedzīvojums – Praktiski padomi | Kredits365.lv

Šie padomi dos Jums iedvesmu un idejas, ko darīt Valentīndienā un kā bez lieliem tēriņiem izvēlēties dāvanas visu mīletāju dienā.

Kā pārvērst Valentīndienu romantiskā piedzīvojumā?

Kā iepriecināt savu otro pusīti Valentīndienā? Vēl nezinat, kādu dāvanu izvēlēties un ko darīt šajos prieka un laimes pilnos svētkos? Šādi jautājumi bieži rodas pirms 14. februāra, jo šie svētki ir lieliska iespēja pateikt tuvam cilvēkam par savām jūtām.

Un kas ir pats svarīgākais romantiskos svētkos? Tā ir noskaņa, nevis Jūsu maciņa biezums. Nav obligāti jātērē pēdējā nauda – Valentīndienā var darīt arī kaut ko citādāku, nevis tikai izvēlēties tradicionālas vakariņas sveču gaismā un ziedus. Zemāk ir dažas idejas, kā var interesanti nosvinēt šos jaukos mīlas svētkus.

Pastaiga pa piemiņas vietām

Katram pārim ir savas īpašās vietas – tā var būt vieta, kur Jūs iepazināties vai Jūsu mīļākā kafejnīca. Ir patīkami atcerēties iepazīšanās momentu un attiecību sākumu. Valentīndienā var sarunāt ar mīļoto un vēlreiz sarīkot Jūsu pirmo randiņu, lai no jauna pārdzīvotu visas emocijas. Jūs sagaidīs ļoti patīkamas sajūtas un atmiņas, jo tāda Valentīndienas svinēšana var kļūt neaizmirstama! Tā būs lieliska dāvana Jums abiem.

Pavadīt dienu aktīvi

Ja Jūs ar savu otro pusīti esat enerģijas pilni un Jums patīk aktīvi pavadīt laiku, šis variants noteikti būs Jums piemērots! Jūs jautāsiet - kur tad ir romantika? Kopīgā laika pavadīšanā, kura var beigties ar romantiskām vakariņām. Ir ļoti daudz veidu, kā var kopā aktīvi pavadīt laiku:

  • Vienkārši pastaigāties divatā un atklāt jaunas vietas, kuras, iespējams, ar laiku kļūs par Jūsu pāra iemīļotākām vietām. Droši vien ir tādas vietas pilsetā, kur vēl neesat bijuši un kurās var atrast interesantus, skaistus un neparastus stūrīšus.
  • Ja Jūs gribat aktīvi pavadīt laiku, bet negribat darīt to arā uz ielas, var izvēlēties kādu no aktivitātem telpās. Piemēram, aiziet uz kopīgu deju nodarbību vai uz klinšu kāpšanas pasākumu, kurā varēsiet uzrāpties mākslīgajā klinšu sienā, palīdzot viens otram.
  • Daiļslidošana. Kas var būt romantiskāks? Daudzi pāri izvēlas savam pirmajam randiņam tieši daiļslidošanu, vienu no romantiskākiem ziemas sporta veidiem. Kāpēc tad neizvēlēties to īpašajā visu mīlētāju dienā? Tas nekas, ja Jūs abi neesat tie labākie slidotāji. Jūs varēsiet atbalstīt viens otru, lai nenokristu, un kopā priecāties par burvīgi pavadīto laiku.
  • Pikošanās. Šogad ir pasakaini skaista ziema, un Jūs varat pozitīvi un jautri pavadīt laiku. Galvenais, lai būtu piemēroti laika apstākļi un drēbes.
  • Taisīt sniegavīru. Kopīgas radošas nodarbes stiprina attiecības. Jūs var piesaistīt fantāziju un izveidot sniega skulptūru - klasisko sniegavīru ar burkānu deguna vietā. Sniega skulptūru veidošana ir īsta māksla, un no sniega var radīt pat šedevrus.

Gastronomiskas dāvanas: ēdieni un dzērieni

Ja Jūs nolēmāt neiet uz restorānu un paēst mājās, labāk ir nevis pasūtīt gatavus ēdienus, bet pagatavot tos pašiem. Tas kļūs par vēl vienu radošu nodarbi, jo Jums būs jāpagatavo neparasts un izsmalcināts mielasts. Jūs varēsiet eksperimentēt ar garšām un produktiem, un no tā var sanākt Jūsu īpašā ‘’firmas’’ recepte, kuru var pierakstīt un izdomāt tai nosaukumu. Tas var būt arī kaut kāds romantisks deserts, uz kuru skatoties vien, var mēli norīt! Tas pats attiecas arī uz kokteiļiem – var bezgalīgi eksperimentēt ar to sastāvu, papildināt ar dažādiem komponentiem un baudīt neparastas garšas.

Sapņu diena

Uzdāviniet sev patīkamu dāvanu – izmantojiet Valentīndienu kā iespēju izdarīt to, ko sen jau esat gribējuši. Galvenais, lai Jūs abi būtu apmierināti – Jūs varat izvēlēties vienkārši pavadīt dienu mājās ar mīļākām filmām un ēdieniem, varat apmeklēt ēdienu gatavošanas meistarklasi vai aiziet uz peintbolu. Pavadiet šo īpašo dienu, baudot pozitīvu un lielisku garastāvokli. Un neaizmirstiet par smaidiem! Ja Jūsu plāniem traucēs tas, ka Valentīndiena iekrīt darbdienā, vienkārši pārceliet svinības uz brīvdienām un priecājieties par katru kopā ar mīļoto cilvēku pavadītu minūti.

Fotosesija

Fotosesija ir perfekta dāvana, kura iemūžinās lielisko brīdi. Šim nolūkam savlaicīgi var atrast labus piedāvājumus un iegādāties kuponus. Arī fotosesija var pārtapt aizraujošā piedzīvojumā. Jūs varat apmainīties ar apģērbiem vai izveidot neparastu tēlu no visa, kas ir atrodams Jūsu skapī. No vislabākām fotogrāfijām var izveidot kolāžu un izprintēt: tā būs Jūsu mājokļa rota, un Jūs vienmēr atcerēsieties Valentīndienas fotosesijas jautros brīžus.

Meklēt dāvanas

Tā ir interesanta spēle, kuru var spēlēt jebkur: mājās, uz ielas, tirdzniecības centrā vai parkā. Jums jāsagatavo lapiņas ar uzrakstiem, vadoties pēc kurām Jūsu otrai pusītei vajadzēs sameklēt savu dāvanu. Norādēm var izmantot Jūsu kopējās atmiņas, gadījumus no dzīves, mīklas vai dzejoļus. Šī spēle ir aizraujoša, sākot ar tās izstrādes plānu – Jūs varēsiet īstenot visas savas fantāzijas, un baudu gūs visi – jo pati spēle jau ir dāvana, kuras beigās Jūs gaidīs arī jauka dāvana.

Masāža

Masāža ir neaizmirstama dāvana – ja Jūs nevarat pasūtīt to SPA salonā, varat veikt to paši. Tas ir ļoti patīkami, atslābinoši un dāvina nesalīdzināmas sajūtas, pat ja neesat profesionālis. Jūs varat sagatavoties un paskatīties video internetā, papētīt dažādas masāžas tehnikas un veidus. Muguras masāža, aromātiskās eļļas, relaksējoša mūzika un sveces radīs romantisku noskaņu. Radīt romantisku noskaņu, Jums palīdzēs aromātiskās eļļas, relaksējoša mūzika un sveces.

No visiem augstāk minētiem Valentīndienas svinēšanas variantiem var izveidot vienreizēju scenāriju, paredzot jaukas dāvanas un mīļus pārsteigumus. Tikai neatlieciet gatavošanos svētkiem uz pēdējo brīdi un sarūpējiet visu nepieciešamo, savlaicīgi iepērkoties veikalā.

Dariet visu, kas ir patīkams Jums abiem, un izbaudiet svētku vakaru no visas sirds. Nav nozīmes, kā Jūs izvēlēsieties nosvinēt Valentīndienu. Atcerieties, ka galvenais ir radīt svētku sajūtu. Svarīgi, lai šajā dienā Jums apkārt būtu mīļotie un tuvie cilvēki. Baudiet šos maģiskos brīžus!

Ja Jūs tomēr jūtat, ka Jums var pietrūkt naudas savu plānu īstenošanai, Jūs varat izvērtēt iespēju un paņemt īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevumu. Esiet atbildīgs un rūpīgi visu apdomājiet, objektīvi izvērtējot savas atmaksas iespējas. Priecīgu Valentīndienu!