Kredīts bez Ķīlas – Ienāc un Piesakies | Kredits365.lv

Kredīts bez Ķīlas - Kā izvēlēties piemērotāko? Kas būtu jāņem vērā pirms aizņemšanās? Par Kredītu bez Ķīlas uzzini mājas lapā - Kredits365.lv

Kredīts bez ķīlas – viss, kas Tev par to jāzina

Mūsdienu dzīvi grūti iedomāties bez dažādiem finanšu risinājumiem, tostarp kredītiem. Dažādi kredīti pieejami daudzveidīgā izvēlē, atbildīgiem kredītņēmējiem sniedzot iespēju saņemt papildu naudas summas mazāku vai lielāku ieceru īstenošanai. Kredītus izsniedz gan bankas, gan citas kredītiestādes, dodot iespēju izvēlēties starp vairākiem variantiem un aizņemšanās nosacījumiem.

Aizdevumi pret ķīlu

Viena no iespējām, kā tikt pie nepieciešamās naudas summas ir aizdevumi pret ķīlu. Tos parasti noformē, ja nepieciešamā naudas summa ir lielāka. Populārākie šāda kredīta veidi ir hipotekārais kredīts, lielāka apmēra patēriņa kredīts, aizdevums esošo kredītsaistību refinansēšanai. Šādu kredītu noformēšana ir visnotaļ laikietilpīgs process un, protams, nozīmē arī lielāku risku kredīta ņēmējam. Kā ķīla var kalpot, piemēram, kustamais vai nekustamais īpašums, kas, kredītsaistību nenokārtošanas gadījumā, pāriet aizdevēja īpašumā.

Lai arī aizdevums pret ķīlu ir iespēja saņemt lielāku naudas summu uz ilgāku laika posmu, tomēr daudzi kredītņēmēji saskaras ar ierobežojumiem, jo nevar nodrošināt nepieciešamo ķīlu.

Aizdevums bez ķīlasAizdevums bez ķīlas

Šobrīd arvien populārāki kļūst arī ātrie kredīti bez ķīlas. Pirmkārt, tie pieejami ar vienkāršotiem noteikumiem (nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums), otrkārt – lai noformētu kredītu, nav vajadzīgs doties uz kredītiestādi. Tādēļ var uzskatīt, ka ātrais kredīts bez ķīlas ir viens no ātrākajiem un mūsdienu prasībām atbilstošākajiem aizņemšanās veidiem. Tiesa, kredīts bez ķīlas nenodrošina tik lielas naudas summas, lai iegādātos jaunu nekustamo īpašumu, taču pieejamās summas ir pietiekamas, lai ne tikai apmaksātu kādu steidzamu rēķinu, bet arī īstenotu kādu lielāku ieceri.

Plašāk zināmais un izmantotais ir naudas aizdevums bez ķīlas uz 30 dienām. Tas ļauj aizņemties salīdzinoši nelielas naudas summas – līdz dažiem simtiem eiro. Šāds kredīta veids piemērots neplānotu tēriņu gadījumā, kad ir pārliecība, ka aizdevumu atmaksāt būs iespējams nākamajā algas dienā. Pie nebanku aizdevējiem pieejami arī ilgtermiņa kredīti bez ķīlas. Tā ir iespēja aizņemties lielāku naudas summu (līdz dažiem tūkstošiem eiro) un to atmaksāt, veicot ikmēneša maksājumus. Šādi ātrie kredīti bez ķīlas tiek noformēti, lai labiekārtotu mājokli, veiktu lielākus pirkumus vai īstenotu citas nozīmīgas ieceres.

Kas nepieciešams, lai noformētu kredītu bez ķīlas?

Kā jau minēts, ātrie kredīti bez ķīlas pieejami bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas – aizpildot pieteikumu izvēlētā aizdevēja interneta vietnē. Bez datora un interneta tam vajadzīgs arī mobilais tālrunis un e-pasts saziņai ar kredītiestādi, bankas konts aizdevuma saņemšanai un 0,01 eiro cents reģistrācijas apstiprināšanai.

Lai pieteiktos kredītam, vispirms jāaizpilda pieteikums, norādot vēlamo naudas summu un atmaksas termiņu. Tad jāveic reģistrācija un no sava personīgā bankas konta uz aizdevēja kontu jāpārskaita 0,01 eiro reģistrācijas veiksmīgai pabeigšanai. Tādā veidā aizdevējs uzzinās bankas kontu, uz kuru pozitīva lēmuma gadījumā arī tiks pārskaitīts piešķirtais aizdevums bez ķīlas. Šīs darbības var veikt jebkurā sev ērtā laikā, taču jāpatur prātā, ka pieteikuma izvērtēšana un kredīta izmaksa notiek kredītdevēju darba laikā – šis faktors īpaši svarīgs, ja nauda nepieciešama steidzami.

Faktori, kas jāņem vērā pirms kredīta noformēšanas

Lai būtu pieejams naudas kredīts bez ķīlas, jāatbilst vairākām aizdevēju noteiktām prasībām. Ātrie kredīti bez ķīlaspieejami tiem Latvijas republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kas sasnieguši noteiktu vecumu (visbiežāk – 21 gadu) ir ar pozitīvu kredītvēsturi un pietiekamiem ienākumiem. Šos aspektus ņems vērā ne tikai aizdevēji, bet vajadzētu izvērtēt arī kredītņēmējam pašam. Īpašu uzmanību vajadzētu pievērst tieši ienākumu un izdevumu attiecībai – aizdevējam jebkurā gadījumā tie būs tikai cipari uz papīra, taču kredītņēmējam tas būs finansiālās stabilitātes jautājums.

Kā izvēlēties piemērotāko kredītu bez ķīlas?

Piedāvājums mūsdienās ir daudzveidīgs - ātrie kredīti bez ķīlas pieejami plašā izvēlē. Lai saprastu, kurš variants ir piemērotākais, jāņem vērā ne tikai pieejamās naudas summas un atmaksas termiņi, bet arī:

  • Procentu likmes – svarīgs faktors, kas ļaus saprast, kādas būs konkrētā aizdevuma kopējās izmaksas. Ja aktuāls īstermiņa kredīts bez ķīlas, vērts aplūkot bezprocentu kredītu piedāvājumu. Tā ir iespēja vairāku aizdevēju jaunajiem klientiem , kas paredz, ka pēc noteiktā termiņa beigām jāatmaksā tikai aizdevuma pamatsumma. Ja nepieciešams lielāks aizdevums, jārēķinās ar noteiktu procenta likmi – taču, ņemot vērā piedāvājumu daudzveidību, arī te pastāv iespējas izvēlēties pieņemamāko variantu;
  • Papildu iespējas – ne mazāk svarīgs faktors ir arī papildu iespējas, ko spēj nodrošināt konkrētais aizdevējs. Piemēram, iespēja noformēt kredīta pagarināšanu, lojalitātes programmas, dažādi īpašie piedāvājumi u.c.

Lai arī kādu aizdevumu izvēlētos, pirms tā noformēšanas vienmēr rūpīgi iepazīsties ar visiem līguma nosacījumiem.

Atbildīgas aizņemšanās pamatprincipi

Kredīti internetā bez ķīlas ir mūsdienīga, salīdzinoši ērti pieejama iespēja aizņemties tieši tik, cik nepieciešams. Tomēr tā ir arī atbildība, kas prasa rūpīgu savu iespēju izvērtēšanu. Aizņemies tikai tik, cik nepieciešams un izvērtē savu maksātspēju!