SMS Kredīts - Ienāc - Izvēlis un Aizņemies | Kredits365.lv

SMS Kredīts - Vienas no Ātrākajiem kredītu veidiem. Piesakies SMS kredītam un saņem Ātru un Ērtu aizdevumu. Ienāc - izvēlies un Piesakies - Kredits365.lv

SMS kredīts – mūsdienīgas priekšrocības kredītņēmējiem

Šobrīd, kad ātrumam un ērtībām ir arvien lielāka nozīme, plaši novērtēti ir dažādi kredīti, kas pieejami internetā. Tā ir iespēja salīdzinoši vienkārši aizņemties gan mazākas, gan lielākas naudas summas uz īsākiem un garākiem laika posmiem. Aizdevumu var noformēt, aizpildot pieteikumu izvēlētā kredītdevēja mājas lapā. Daudzu iecienīts risinājums ir arī SMS kredīts, kas ļauj aizdevumam pieteikties, nosūtot īsziņu.

Kā noformēt SMS kredītu?

Mobilais tālrunis lielai daļai cilvēku tuvumā ir vienmēr, tādēļ sms kredīts tiek atzīta par vienu no ērtākajām un ātrākajām aizņemšanās iespējām. Uz kredītdevēja norādīto tālruņa numuru jānosūta pieprasījuma īsziņa ar visu prasīto informāciju –aizdevuma summu, atmaksas termiņu u.c. Pēc pieteikuma saņemšanas kredītdevējs izvērtēs pieprasījumu un dos atbildi. Apstiprinošas atbildes gadījumā nauda uz norādīto bankas kontu tiks pārskaitīta dažu minūšu laikā.

Kredītam iespējams pieteikties jebkurā laikā, tomēr jāpatur prātā, ka pieteikums tiek izskatīts un kredīts piešķirts aizdevēja darba laikā. Klientu ērtībām vairums aizdevēju strādā katru dienu, arī nedēļas nogalēs un svētkos. Tātad sms kredīts 24 stundas diennaktī izsniegts netiek, bet kredītdevēji strādā tā, lai nepieciešamā naudas summa būtu pieejama maksimāli ātrā laikā.

Kādās situācijās SMS kredīts var noderēt?

Ātrais sms kredīts var noderēt dažādās situācijās. Piemēram, kad radušies neparedzēti izdevumi vai jāveic steidzama rēķina apmaksa. Tāpat SMS ātrais kredīts var noderēt arī brīvdienu laikā, kad aktuāla papildus naudas summa – lai noformētu šo kredītu, nav vajadzīgs ne dators, ne interneta pieslēgums. Viss, kas nepieciešams – mobilā tālruņa pieslēgums.

Te gan jāatceras - lai ātrie sms kredīti būtu pieejami, vispirms jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā. Aizņemoties atkārtoti, būs pieejamas iespējas, ko sniedz sms kredīti jau esošajiem klientiem.

Galvenās priekšrocības, piesakoties šim aizdevuma veidam

SMS ātrais kredīts sniedz vairākas priekšrocības, piemēram:

 1. Tam ir salīdzinoši ērti pieteikties – to var izdarīt no jebkuras vietas Latvijā, nav vajadzīgs pat dators un internets;
 2. SMS kredīti internetā tiek izsniegti bez galvojuma, ķīlas un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas;
 3. Daļa aizdevēju piedāvā opciju pagarināt atmaksas termiņu uz vēlamo laika posmu. Lai gan tas ir maksas pakalpojums, atsevišķās situācijās var izrādīties noderīgs;
 4. Ja godprātīgi ir pildīti līguma nosacījumi un kredīta atmaksa veikta savlaicīgi, aizdevējs turpmāk var piedāvāt lielākas maksimālās aizdevuma summas
 5. Protams, jāpatur prātā, ka SMS kredīts internetā ir atbildība, tādēļ, pirms piesakies aizdevumam, rūpīgi izvērtē savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktā termiņā.

  Kam pievērst uzmanību, izvēloties atbilstošāko aizdevumu?

  SMS kredīti Latvijā šobrīd pieejami diezgan lielā izvēlē. Lai izvēlētos, kurš no variantiem ir piemērotākais, vajadzētu veltīt mazliet laika vairāku iespēju izpētei:

  1. Nepieciešamā naudas summa. Pirmais, kas jāizvērtē – kāda naudas summa ir vajadzīga. Internetā pieejamas dažādas summas uz īsākiem un garākiem laika posmiem;
  2. Vēlamais atmaksas termiņš. Nākamais faktors – aizdevuma atmaksas termiņš. Lielākoties SMS kredīti internetā tiek izsniegti uz 30 dienām, taču, ja aktuālā naudas summa ir lielāka, var rēķināties ar garāku laiku aizdevuma atmaksai;
  3. Uzmanība jāpievērš arī aizdevuma procentu likmei – jo tā mazāka, jo mazāk sanāks pārmaksāt par kredīta izmantošanu;
  4. Pirms aizņemšanās noteikti jāiepazīstas arī ar visiem līguma nosacījumiem;
  5. Vērts noskaidrot arī, kādas papildu iespējas aizdevējs piedāvā

  Ņem vērā, ka ne visi Latvijā strādājošie aizdevēji piedāvā iespēju aizdevumam pieteikties ar īsziņas starpniecību. Ja plāno šo iespēju izmantot, pievērs uzmanību arī šim faktoram.

  Būtiska nozīme ir arī aizdevēja reputācijai – visdrošāk aizņemties pie labi zināma un atzinīgi novērtēta kredītdevēja. Pirms aizņemies, noteikti iepazīsties ar citu kredītņēmēju atsauksmēm.

  Vai SMS kredīts ir drošs?

  Lai arī SMS kredīts ir ērti pieejams risinājums, dažkārt var rasties šaubas par to, cik drošs tas ir - mobilais tālrunis var tikt nozaudēts vai nozagts, un tas var tikt ļaunprātīgi izmantots. Lai sevi pasargātu:

  1. Telefonā neglabā nekādu informāciju par SMS kredītu – ne aizdevēja tālruņa numuru, ne paroli, ne lietotāja vārdu, ne arī kādus citus datus, kas jāmin kredīta pieteikumā;
  2. Tāpat svarīgi izdzēst visu saraksti ar aizdevēju – gan tās ziņas, ko esi sūtījis, gan arī atbildes, ko esi saņēmis

  Kopumā ņemot, kredīti internetā tiek uzskatīti par drošākiem, taču, ja vien ievērosi visus piesardzības pasākumus, arī SMS kredīti ir drošs risinājums.

  Atbildīga aizņemšanās

  Neatkarīgi no tā, kādu kredīta veidu izvēlies un, cik daudz naudas vajadzīgs, svarīgi atcerēties par atbildīgu aizņemšanos. Vienmēr izvērtē gan vajadzīgo naudas summu, gan arī savu maksātspēju. Atceries, ka slikta kredītvēsture var traucēt aizņemties turpmāk, tādēļ gādā, lai tā paliktu pozitīva un visas kredītsaistības nokārto laicīgi.

  SMS kredits – iespēja aizņemties ātri un salīdzinoši vienkārši. Aizņemies atbildīgi un tērē prātīgi!