Visi Ātrie Kredīti internetā? Kā izvēlēties? | Kredits365.lv

Visi Ātrie Kredīti internetā - Kur aizņemties naudu? Kā izvēlēties izdevīgāku ātro kredīti? Ienāc - uzzini par visiem Ātrajiem Kredītiem un izdari Izvēli - Kredits365.lv

Visi Ātrie Kredīti internetā? Kā izvēlēties kredītu?

Mūsdienu dzīves ritms ir straujš un izaicinājumiem pilns – pat tie, kuri rūpīgi plāno savas finanses, var nonākt situācijā, kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Kā tādā situācijā rīkoties? Ja iekrājumu nav, taču situācija jārisina iespējami ātri, jādomā citas iespējas, kur dabūt naudu. Piemēram, var aizņemties naudu no radiem vai draugiem, taču, ja šādas iespējas nav, noderīgi var būt interneta kredīti. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, šobrīd aizdevums fiziskai personai pieejams salīdzinoši vienkārši – tam iespējams pieteikties ar interneta starpniecību, aizpildot pieteikumu izvēlētā aizdevēja mājas lapā.

Aizdevumi pieejami dažādos apmēros uz īsākiem un garākiem termiņiem. Tas nozīmē, ka šis risinājums var noderēt gan tad, kad nepieciešama neliela naudas summa, gan arī, kad jāīsteno kādas lielākas ieceres.

Kur ņemt kredītu?

Izvēle šobrīd ir liela, tādēļ, meklējot iespēju aizņemties, var rasties jautājums – kur ņemt kredītu? Uz šo jautājumu viennozīmīgas atbildes nav, jo katrs aizdevējs piedāvā atšķirīgas summas, atmaksas periodus, aizņemšanās nosacījumus. Tādēļ, lai saprastu, kur aizņemties naudu, vajadzētu izvērtēt vairākas iespējas un tad arī izdarīt izvēli.

Visi ātrie kredīti internetā aplūkojami ātrā un vienkāršā veidā – jāatver tikai interneta pārlūks. Protams, tas gan var prasīt zināmu laika patēriņu, taču tas ir tā vērts, jo tikai izvērtējot piedāvājumu, var tikt atrasts pats izdevīgākais kredīts.

Svarīgākie faktori, kam pievērst uzmanību

Salīdzinot vairākas aizņemšanās iespējas, uzmanību vajadzētu pievērst vairākiem faktoriem:

  1. Pieejamai aizdevuma summai. Tātad vispirms jāizvērtē, kāda naudas summa aktuāla. Jāatceras, ka vairums aizdevēju pirmajā aizņemšanās reizē piedāvā saņemt mazāku kredīta summu, aizņemoties atkārtoti kredītlimits tiek palielināts;
  2. Kredīta atmaksas termiņam. Mazāka apmēra aizdevumi parasti tiek izsniegti uz 30 dienām, lielāki – uz dažiem mēnešiem vai gadiem. Pirms aizņemies, izvērtē, kādā laika posmā aizdevumu spēsi atmaksāt. Ja esi iecerējis aizņemties ilgtermiņa kredītu, pievērs uzmanību plānotajam ikmēneša maksājumam un samēro to ar savu maksātspēju;
  3. Procentu likmei. Būtisks faktors ir arī procentu likmes kredītiem, jo tās apmērs norāda, cik kredīts izmaksās. Pie dažādiem aizdevējiem procentu likmes ir atšķirīgas, tāpēc, pirms lem, kur aizņemties kredītu, izvērtē šo aspektu un izvēlies aizdevumu ar draudzīgāko procentu likmi. Daudzi aizdevēji jaunajiem klientiem piedāvā iespēju īstermiņa kredītu noformēt ar 100% atlaidi komisijas maksai. Tas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatmaksā tikai aizdevuma pamatsumma. Tie, protams, ir izdevīgākie ātrie kredīti, taču tikai tad, ja aizdevumu atmaksāsi līgumā noteiktajā termiņā;
  4. Kredītdevēja darba laikam. Ja kredīts nepieciešams pēc iespējas ātrāk, jāpārliecinās, kāds ir aizdevēja darba laiks. Pieteikumu var aizpildīt jebkurā diennakts laikā, taču tas tiks izskatīts kredītdevēja darba laika ietvaros. Jāpiebilst, ka liela daļa aizdevēju strādā katru dienu, ieskaitot nedēļas nogales un svētku dienas;
  5. Papildu iespējām. Pirms aizņemies, ir vērts uzzināt arī par papildu iespējām, piemēram, opciju vajadzības gadījumā pagarināt kredīta atmaksas termiņu, lojalitātes programmām u.c.

Tāpat pirms aizņemšanās jāiepazīstas ar līguma nosacījumiem un jāpārliecinās, ka atbilsti aizdevēja noteiktajām prasībām. Visbiežāk aizdevumi tiek izsniegti tiem Latvijas republikas iedzīvotājiem, kuriem ir pastāvīgi ienākumi un pozitīva kredītvēsture. Uzmanība jāpievērš arī vecuma ierobežojumam – pie dažādiem aizdevējiem tie var atšķirties.

Būtiska ir arī aizdevēja reputācija – vislabāk naudu aizņemties pie labi zināma kredītdevēja, kas piedāvā drošus un ātrus risinājumus un teicamu apkalpošanu.

Kā noformēt kredītu?

Kad noskaidrots, kur var aizņemties naudu, atliek tikai pieteikties izvēlētajam aizdevumam. Tam vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, e-pasta adrese, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Reģistrējoties, uz aizdevēja bankas kontu būs jāpārskaita 0,01 eiro, turklāt svarīgi to darīt tieši no tā bankas konta, uz kuru vēlies saņemt aizdevumu.

Pēc sekmīgas reģistrēšanās un pieteikuma aizpildīšanas gaidi atbildi par kredīta piešķiršanu. Ja tas būs pozitīvs, naudu norādītajā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz.

Aizņemoties atkārtoti, reģistrācija vairs nebūs nepieciešama – atliks tikai ieiet savā lietotāja profilā un pieteikties vēlamajai summai. Turpat pieejama arī visa svarīgā informācija par aktuālo aizdevumu un īpašajiem piedāvājumiem.

Kredīta atmaksa jāveic saskaņā ar iepriekš noteiktu aizdevuma atmaksas grafiku. Arī tas redzams kredītņēmēja lietotāja profilā.

Atbildīga aizņemšanās

Kredīti var noderēt dažādās situācijās – pieejamās naudas summas un atmaksas termiņi ir elastīgi un viegli pielāgojami dažādām vajadzībām. Pieteikumu var aizpildīt vien dažu minūšu laikā, kas ir īpaši ērti, ja nauda vajadzīga steidzami. Taču - lai arī cik izdevīgs kredīts arī būtu, jāatceras, ka aizņemšanās ir atbildīgs lēmums. Pirms izlem aizņemties kredītu, pārliecinies par savu maksātspēju. Atceries, ka interneta kredīti paredzēti neplānotu un svarīgu situāciju risināšanai, tādēļ izvērtē kredīta nepieciešamību un aizņemies tikai tad, ja tas patiešām vajadzīgs.